Posłuchaj – wersja audio ebooka o PRZEBODŹCOWANIU

Nie jestem specjalistką od zjawiska przebodźcowania w teorii. Jestem za to totalną specjalistką w praktyce – zdarza mi się to często i z przytupem. Moje życie stało się sporo łatwiejsze, gdy przyswoiłam z różnych źródeł trochę informacji o przyczynach, przejawach i sposobach na unikanie czy radzenie sobie z przebodźcowaniem. Jeśli podejrzewasz, że w Twoim przypadku warto przyjrzeć się trochę tematowi włącz sobie audiobook Pauliny Maciboch. Link do Youtuba i do Spotify.

KSIĄŻKA – o kompetencjach, na które warto stawiać

Polecam bardzo książkę Bartosza Sobotki “Kompetencje jutra, czyli czego przyszłość będzie wymagała od naszych dzieci“. Przyda się nie tylko tym, którzy wizję wyzwań nadchodzącej rzeczywistości chcą zgłębiać na rzecz lepszego wspierania najmłodszego pokolenia. Lektura poszerza horyzonty i daje zwięzły, ale treściwy pogląd na zmiany, jakie szykuje dla nas przyszłość. Sądzę, że zwiększenie świadomości o potrzebach zmieniającego się rynku pracy i kompetencjach, których będzie on od nas wymagał poprawia nasze szanse na odnalezienie się w nadchodzącej rzeczywistości. Na pewno nie będzie tak jak jest i warto z tą perspektywą podejmować różne życiowe decyzje.

Darmowe SZKOLENIA – od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Jeśli potrzebujesz zdobyć lub zaktualizować wiedzę, sprawdź koniecznie czy na stronie PFP znajdziesz szkolenie z interesującego Cię tematu. Część materiałów jest w formule e-learningowej dostępnej od razu po zalogowaniu się, inne szkolenia odbywają się w wyznaczonych terminach i można sobie na nie zarezerwować miejsce. Po zakończeniu nauki możesz otrzymać certyfikat. Kategorie tematyczne materiałów są następujące: finanse i księgowość, marketing i sprzedaż, technologie, prawo, firma i zarządzanie, pierwszy biznes, umiejętności miękkie, mindfulness.

Przyjemny portal z ogłoszeniami o pracę

Znasz Rocket Jobs? Jeśli akurat śledzisz oferty pracy dostępne na rynku zerknij sobie na ten portal. Może przypadnie Ci do gustu filtrowanie i proste kategoryzowanie ogłoszeń. A gdybyś potrzebowała wsparcia w przebranżowieniu, napisaniu świetnego CV albo np. przygotowaniu się w do rozmów o pracę – wiesz, gdzie mnie szukać. Chętnie pomogę.

Poprzednie wpisy z tej serii:

A to dobre #1, A to dobre #2, A to dobre #3, A to dobre #4, A to dobre #5, A to dobre #6, A to dobre #7, A to dobre #8, A to dobre #9, A to dobre #10, A to dobre #11, A to dobre #12, A to dobre #13.