dzień dobry, cześć

poznajmy się lepiej

 

• konsultantka kariery • doradczyni zawodowa • job-coach •
• socjolożka i prawniczka • fanka szukania aż się znajdzie •

Wierzę, że każdy z nas może odkryć swoje zasoby umożliwiające osiągnięcie satysfakcji zawodowej. Moją misją jest przekazanie innym nieustępliwości w poszukiwaniach oraz specjalistycznej wiedzy
i narzędzi, które tę zawodową satysfakcję urzeczywistnią.

Obszary mojej specjalizacji:

– przechodzenie przez proces zmiany zawodowej,

– odkrywanie indywidualnej mapy czynników gwarantujących satysfakcję w pracy,

– wdrażanie strategii optymalnego funkcjonowania w obszarze zawodowym i wykonawczym ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z ADHD – job coaching ADHD.

Oszczędzasz swój czas? Kliknij poniżej i zapisz się na bezpłatną konsultację wstępną. Krótka rozmowa pozwoli nam lepiej się poznać i ustalić dopasowaną do Twoich potrzeb formę współpracy.

OPINIE

 

Emilia

Udało mi się złapać z Lucyną bardzo szybki dobry kontakt.
W tak naprawdę w 4 spotkania udało mi się odnaleźć moją nową drogę zawodową. Bardzo polecam dla kogoś kto szuka siebie na ‘nowo’

OPINIE

 

Lucyna uważnie słucha klienta, zapoznaje się z jego CV, dokumentami i innymi potrzebnymi informacjami przed spotkaniem, aby być przygotowaną na odpowiednie poprowadzenie spotkania, przekazanie uwag i sugestii. Stosuje w praktyce wiedzę coachingową i psychologiczną, aby nakierować klienta na jego własne, zgodne z potrzebami i charakterem, rozwiązania. Ma wiedzę o rynku pracy i sugeruje tematy, na które klient nie wpadł lub nie ma o nich w ogóle pojęcia. Miła i swobodna atmosfera spotkania.

Urszula Ż.

OPINIE

 

“Po konsultacji i przygotowaniu nowego CV zaczęłam wreszcie być zapraszana na rozmowy kwalifikacyjne.
Zdecydowanie opłacało się skorzystać z pomocy”

Marta K.

OPINIE

“Nie wiedziałam, że coach może pomóc w – zmianie, budowaniu pewności siebie, znalezieniu obszarów do poprawy, zaplanowaniu jak wziąć sprawy w swoje ręce. Lucynę szczególnie polecę kobietom i mamom wracającym na rynek pracy. Można jej zaufać. Ponad wszystko potrafi słuchać. Tak naprawdę to Lucyna “wyciąga” to, co sami już wiemy, ale przez odpowiednie pytania i super dopasowany proces wszystko staje się jasne i wiemy w jakim kierunlu chcemy podążać. Ten czas konsultacji był tak efektywny, że czułam po każdej z nich jakbym pokonała milowy kamień w planowaniu swojego powrotu do pracy. Atmosfera spotkań to zero spiny, zero stresu i naprawdę spora satysfakcja z pracy nad sobą. Polecam niezdecydowanym”

Karolina

OPINIE

“Coaching odbył się w profesjonalnej, a przy tym miłej i otwartej atmosferze. Coach okazała się osobą rzetelną oraz niezwykle zaangażowaną w cały proces. Dzięki całemu procesowi wyznaczyłam cel, który udało mi się osiągnąć. Jestem wdzięczna za możliwość wzięcia udziału w całym procesie”

Kasia M.

Moje “dlaczego?”

WCZEŚNIEJ

W podstawówce miałam “biznes”. Przerysowywałam z książek postacie Disneya, kolorowałam je i sprzedawałam te rysunki w szkole. Miałam wspólniczkę – znała więcej dzieciaków i miała dużo książek z obrazkami. Biznes padł, gdy rodzice zorientowali się, że mam nadprogramowe fundusze na lizaki i odebrali mi mentalną koncesję na pozbawianie koleżanek części ich kieszonkowego.

Po licealnym biol-chemie, całym zbyt długim roku ochrony środowiska na ulubionym UMK, dyplomie z socjologii i kolejnym z prawa oraz podyplomówce z zamówień publicznych, po pracy w małej firmie doradczej, w spółce skarbu państwa, kancelarii i w urzędzie wojewódzkim… Czym się zajęłam, gdy w trakcie macierzyńskich przerw zawodowych zyskałam trochę przestrzeni na dodatkowe własne projekty? Podszkoliłam się z obsługi programów graficznych, marketingu oraz tworzenia sklepów internetowych i… stworzyłam sklep z plakatami. Nabywałam stosowne licencje i sprzedawałam obrazki dzieciom (choć tym razem raczej za pośrednictwem ich rodziców).

Nie można było tak od razu? :)

Ta moja i wiele innych znanych mi dróg rozwoju zawodowego pokazuje, jak często potrzebujemy czasu, wsparcia, odpowiednich narzędzi
i wiedzy, pracy, walki z przekonaniami, wielu prób i wielu błędów, by znaleźć dokładanie to, co jest z nami zgodne. Poczułam potrzebę, by moje liczne i rozległe doświadczenia w szukaniu własnej drogi zawodowej poprzeć solidną teorią oraz praktyką i rozpoczęłam specjalizację
w zakresie doradztwa zawodowego oraz coachingu kariery.
W procesie współpracy z Klientkami neuroróżnorodnymi pojawiła się też hipoteza o tym, że za część moich częstych zmian zainteresowań zawodowych (i innych życiowych “atrakcji”) odpowiada ADHD. Do obszaru moich zajawek ale też osobistych potrzeb wkroczyła psychoedukacja i coaching ADHD oraz specjalizacja w obszarze wspierania rozwoju kariery osób z ADHD.

 

DZIŚ

Dziś jako konsultantka kariery, doradczyni zawodowa i job-coach moje wsparcie kieruję przede wszystkim do kobiet. Najlepiej znam nasze potrzeby i rozterki i najmocniej rozumiem trudności z jakimi borykamy się na rynku pracy oraz w obszarze godzenia kariery z realiami rodzinnymi.

Obszary mojej specjalizacji (i totalnej zajawki)

– przechodzenie przez proces zmiany zawodowej w sposób łączący skuteczność z zachowaniem dobrostanu,

– odkrywanie indywidualnej mapy czynników będących podstawą satysfakcji w pracy,

– wdrażanie strategii optymalnego funkcjonowania w obszarze zawodowym i wykonawczym ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób
z ADHD – job coaching ADHD / coaching ADHD.

Pasjami gromadzę wiedzę, inspiracje i patenty, by przetwarzać je w skuteczne rozwiązania. Przeglądam wyniki badań naukowych, testuję narzędzia, wertuję publikacje, zgłębiam statystyki, śledzę zmiany na rynku pracy oraz specjalizuję się w metodach podejmowania świadomych decyzji.

Ta strona jest bazą informacji, narzędzi, pomysłów i doświadczeń wspierających w świadomym i odważnym kierowaniu swoim rozwojem osobistym i zawodowym. Zajrzyj do artykułów, odwiedź sklep, zapisz się do newslettera.

Jak pracuję?

Przede wszystkim w oparciu o Twoje realne potrzeby. Dlatego zapraszam do skorzystania z konsultacji wstępnej – krótkiej bezpłatnej rozmowy online, na której ustalimy czego potrzebujesz i dopasujemy metodę współpracy adekwatną do Twojego celu. Sprawdzisz, czy dobrze Ci się ze mną rozmawia i zadasz wszelkie istotne pytania.

 

Prowadzę indywidualne konsultacje obejmujące m.in:

– coaching kariery (proces pracy nad zmianą zawodową)
– badanie predyspozycji zawodowych
– planowanie procesu przebranżowienia
– przygotowanie do aplikowania o nową pracę (redagowanie CV, próbna rozmowa kwalifikacyjna, marka osobista w mediach społecznościowych, układanie indywidualnego planu działania)
– odkrywanie swoich potrzeb, wartości i umiejętności w obszarze zawodowym
– wyznaczanie celu zawodowego i weryfikowanie pomysłów na jego osiągnięcie
– układanie planu rozwoju zawodowego

 

Pracując nad swoją zmianą zawodową w moim towarzystwie gwarantujesz sobie 100% pewności, że zostaniesz zrozumiana, 0 szans na to, że ktoś będzie Cię oceniał, ale też empatyczne lecz zdecydowane dopingowanie do ustalania kolejnego kroku. Jestem fanką działania! :)

Skąd wiem?

Z wykształcenia akademickiego jestem socjolożką, prawniczką, doradczynią zawodową i coachem kariery.

W praktyce podczas pracy z Klientkami oraz w teorii na konferencjach, z publikacji i badań naukowych zgłębiam przede wszystkim tematy: przechodzenia przez proces zmiany zawodowej, odkrywania swojej indywidualnej mapy czynników gwarantujących satysfakcję w pracy, wdrażania strategii optymalnego funkcjonowania w obszarze zawodowym ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z ADHD.

 

Najnowsze szkolenia i aktywności edukacyjne:

– Wpływ nowych technologii na rynek pracy w skali globalnej – dr hab. J. Siwińska-Gorzelak (02.2024)

– Konferencja Neuroaktywni: zaburzenia koncentracji uwagi i ADHD (02.2024)

– Understanding ADHD: Current Research and Practice, King’s College London (01.2024)

– Jak budować strategie radzenia sobie z osiowymi objawami ADHD – impulsywnością, nadruchliwością i dysregulacją uwagi? Akademia Różnorodności (01.2024)

coaching kariery online
coaching kariery
coaching online własna firma
ukryty rynek pracy
doradztwo zawodowe spotkanie online
mocne strony kurs
zapis na coaching kariery
spotkania z doradcą zawodowym
doradztwo zawodowe spotkanie online
doradca zawodowy dla dorosłych
coaching online
jak zaplanować karierę
doradztwo marketing internetowy
coaching kariery online
konferencja adhd