Zostawiam kilka linków, które zapisałam na początku lutego, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej. Dbaj o siebie i o innych.

MAPA TRENDÓW 2022 od Infuture Institute

Cenię sobie bardzo materiały pobudzające do myślenia o przyszłości, wyciągania wniosków i budujące Tutaj znajdziesz mapę trendów. Dotyczy ona następujących obszarów: społeczeństwo, technologia, ekonomia, środowisko i regulacje prawne. Wyodrębnione zjawiska podzielono na te, które już teraz są zauważalne i wskazano także na kwestie, które przewiduje się jako wiodące w perspektywie kolejnych lat.

WYDARZENIE – warsztaty i wykłady online adresowane do kobiet

Kiedy? W dniach 9-10 marca. Gdzie? Online (zapisujesz się bezpłatnie na stronie WSB – Forum Synergii Kobiet). O czym? Celem wydarzenia jest wzajemne wsparcie, motywowanie się do działania i dzielenie się doświadczeniami wspierającymi w rozwoju. Program forum umożliwia wzięcie udziału w dwóch wykładach i dwóch warsztatach (do wyboru spośród 8 tematów).

WYSTĄPIENIE TED – Anne Lamott o życiowych prawdach

Wystąpienie pisarki jest pełne humoru, spokoju i przemyśleń skłaniających do zatrzymania się i rozważania sensu życia. Obejrzysz je pod tym linkiem: 12 prawd, których nauczyło mnie życie i pisanie.

CV, które zwielokrotni Twoje szanse na dobrą pracę

Pod tym linkiem zebrałam klika moich propozycji, które sprawią, że będziesz dysponowała poprawnym, skutecznym CV, dzięki któremu celnie przekażesz swoją wartość dla pracodawcy i zwiększysz liczbę rozmów kwalifikacyjnych, na które zostaniesz zaproszona. Zobacz, czy mam coś przydatnego Tobie – SKUTECZNE CV.

Poprzednie wpisy z tej serii:

A to dobre #1, A to dobre #2, A to dobre #3, A to dobre #4, A to dobre #5, A to dobre #6, A to dobre #7, A to dobre #8, A to dobre #9, A to dobre #10, A to dobre #11, A to dobre #12.