Czy zdarzyło Ci się wysłać dwa identyczne CV do dwóch różnych pracodawców (może do kilkudziesięciu, czy kilkuset)? Czy w Twoim CV brakuje niesamowicie cennej sekcji „cel zawodowy” lub piszesz w niej o swoich oczekiwaniach zamiast o wartości jaką wniesiesz do firmy, w której chcesz dostać pracę? Czy przed redagowaniem CV pomijasz etap wnikliwej analizy ogłoszenia o pracę oraz powszechnie dostępnych danych o konkretnym pracodawcy? Czy korzystasz z gotowych szablonów i kreatorów CV? Czy zdarza Ci się wysłać kilkanaście aplikacji i nie otrzymać ani jednej informacji o przejściu do kolejnego etapu rekrutacji?

Jeśli zamruczałaś sobie „yhymm” lub pomyślałaś „no tak”, to mam dla Ciebie pomysł na usprawnienie swoich działań w zakresie redagowania CV i zwiększenie skuteczności przesyłanych aplikacji.

Jak napisać skuteczne CV?

Przygotowałam e-book pod tytułem “Jak napisać skuteczne CV?”, którego celem jest proste wyjaśnienie wszystkich najważniejszych zasad, jakie powinno się brać pod uwagę przy redagowaniu CV. Co prawda będzie trzeba zainwestować calutkie 24 złote, poczekać chwilę na maila z e-bookiem, a następnie przeczytać około 50 stron, na których przystępnie i prosto (mam nadzieję!) opisałam wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z pisaniem dobrego CV. Później zostanie już tylko zastosowanie wiedzy w praktyce i przygotowanie eleganckiego, poprawnego CV, które przemówi do rekrutera i zwiększy szanse na zdobycie pracy takiej, jakiej właśnie potrzebujesz.

Z e-booka dowiesz się:

  • jakie błędy są najczęściej popełniane w CV,
  • jakie są najważniejsze zasady, które powinny rządzić procesem redagowania CV,
  • jakie są funkcje i zasady redagowania poszczególnych sekcji w CV oraz propozycje kilku układów dokumentu, które pozwolą uzyskać najlepszy efekt w zależności od przebiegu i zaawansowania dotychczasowej kariery oraz dalszych planów zawodowych,
  • jak ująć w CV najczęściej pojawiające się „sytuacje wyjątkowe” takie jak np. przerwa w karierze zawodowej, praca na czarno lub zmiana branży

Na końcu znajdziesz checklistę podsumowującą treść ebooka i zarazem mogącą stanowić dobry patent na krytyczne spojrzenie na swój dokument i jego szybkie sprawdzenie za każdym razem przed wysłaniem do pracodawcy. Moje wsparcie chcę kierować przede wszystkim do kobiet. Najlepiej znam nasze potrzeby i rozterki i najmocniej ubolewam nad trudnościami z jakimi borykamy się na rynku pracy oraz w obszarze godzenia kariery z realiami rodzinnymi. Dlatego e-book pisany jest dla kobiet i chociaż panowie również mogą skorzystać z porad i wiedzy zawartej w książce, muszą liczyć się z kobiecą dominacją w końcówkach, ozdobnikach i może specyfice sytuacji wyjątkowych.

Jeśli uważasz, że ta publikacja będzie dla Ciebie przydatna – możesz ekspresowo zakupić ją w sklepie: E-book “Jak napisać skuteczne CV?”. Publikacja dostępna jest do pobrania z poziomu adresu e-mail od razu po zaksięgowaniu wpłaty na złożone zamówienie. Składa się z 54 stron w formacie PDF.

 

Linki: