Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w serwisie www.pracadlawszystkich-tylkoniedlamatek.pl zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko “Specjalista do spraw niemożliwych” (nr ref. GY/HU/DU/158).

Kreatywność, której oczekuje się od kandydata do pracy na przedmiotowym stanowisku pracy jest cechą, którą posługuję się w każdej minucie. Jeden rok z życia matki równy jest doświadczeniom pracownika tzw. “branży kreatywnej” zdobywanemu przed dekadę. Poziom moich kompetencji mogę udowodnić w prosty sposób – ja i moja rodzina żyjemy, a dodatkowo każdy ma się dobrze. Moje najważniejsze projekty kreatywne: “Ciepła kawa, a nawet gorąca”, “100 sposobów na wydłużenie czasu na prysznic do kwadransa”, “Zrównoważony rozwój dwulatka w oparciu o drewnianą łyżkę i kilka misek”.

W odniesieniu do wymogu pełnej dyspozycyjności pragnę nadmienić, iż nie zawsze będę mogła pracować w niedziele, święta i noce, jednak moja organizacja czasu i zorientowanie na realizację założonych celów powoduje, iż nie tracę czasu na ploteczki, kawki, internecik, papieroska, dzięki czemu jestem w stanie uniknąć marnowania 5 godzin pracy dziennie i zdążyć z wykonaniem swoich obowiązków w podstawowym czasie pracy.

Jestem osobą komunikatywną. Swobodnie komunikuję się w języku polskim i angielskim, a także na poziomie podstawowym w języku rosyjskim. Brak znajomości języka rozmówcy nie stanowi jednak dla mnie bariery. Doskonale porozumiewam się także z osobami niemówiącymi, krzyczącymi, sepleniącymi i posługującymi się sobie tylko znanym językiem. Potrafię współpracować z klientami wymagającymi. Przykładowe stałe współprace z kontrahentami “trudnymi”: głuchy pediatra w przychodni, egzaltowana matka trzyletniej sąsiadki, prababcia z workiem czekoladowych cukierków.

Moimi mocnymi stronami są także: wielozadaniowość posunięta do absurdu, znakomita forma fizyczna bez konieczności poświęcania czasu na sen, doświadczenie w szybkim przystosowywaniu się do nowych sytuacji, permanentne podnoszenie swoich kwalifikacji i wiedzy.

Praca w Państwa Firmie byłaby dla mnie przyjemnością. I nie jest to stwierdzenie przesadzone. Szef może na mnie wrzeszczeć – i tak nie będzie głośniejszy od mojego dziecka, współpracownicy mogą się kłócić i kopać pod sobą dołki – i tak nie będą bardziej nieznośni niż dzieciaki w piaskownicy, przerwa śniadaniowa może być krótka – i tak będzie dłuższa od czasu w jaki wciągam makaron nad zlewem, pensja może być śmiesznie niska – i tak to zawsze trochę więcej niż nic, obowiązki mogą być monotonne – i tak to większa różnorodność od kredek przeplatanych piaskiem. Jeżeli moja oferta byłaby dla Państwa atrakcyjna z chęcią przybędę na rozmowę kwalifikacyjną. W załączeniu przesyłam poświadczone przez lekarza kopie recept na antykoncepcyjne środki hormonalne i zobowiązuje się dostarczać analogiczne dokumenty przez cały okres trwania umowy o pracę.

Z głębokim poważaniem!

Lucy eS

——————————————————————————————————

Hej!

Jeśli wcale nie jest Ci do śmiechu i trafiłaś na tę stronę w poszukiwaniu wsparcia w powrocie na rynek pracy po przerwach związanych z macierzyństwem – to choć powyższego wzoru raczej nie wyślesz pracodawcy, wcale nie trafiłaś źle. Jestem doradczynią zawodową i job-coachem. Specjalizuję się we wspieraniu kobiet w ich zarządzaniu rozwojem swojej kariery. Zawsze możesz do mnie napisać lub umówić się na konsultację wstępną – pogadamy o możliwości współpracy.

Powodzenia!

Lucyna Sielicka