Mówiąc w skrócie: witaj w nowym roku, mam dla Ciebie darmowy planer na rok 2020 – klikaj tam na dole. Mówiąc nieco więcej: odzywam się tutaj po raz pierwszy w nowym roku, składam Ci więc najlepsze życzenia na najbliższe 366 dni i mam nadzieję, że nie dajesz się porywom bezsensownych postanowień noworocznych, które nie służą niczemu konstruktywnemu, a jedynie mają na celu wytknięcie samej sobie, gdzie masz za dużo lub za mało, ile w portfelu, co na półce, w czym bałagan i że nigdy więcej nic słodkiego.

Jestem wielką orędowniczką planowania, organizowania, notowania, wykreślania, zbierania myśli na piśmie. Uważam, że to całkiem przyziemna i zwykła czynność, ale o działaniu niemal magicznym. Dobre planowanie uwalnia od stresu, spełnia marzenia zamieniając je w cele do realizacji, wspiera relacje, daje czas i oszczędza rozczarowań, pozwala doceniać i dokumentować, przypomina o tym, co najważniejsze, daje uspokajające ramy i strukturę, pogłębia refleksje i działa na setki innych sposobów w bardzo wielu obszarach naszego życia. Udostępniam więc tak jak w ostatnich latach mój planer do druku. Korzystaj do woli, notuj, zapisuj, skreślaj bez żalu, miej rozmach, jeśli chcesz, bądź powściągliwa w planach, jeśli tak lubisz, rwij kartki i wyrzucaj ze swojego życia, gdy będzie taka potrzeba, bazgrol pod wpływem emocji lub weny, albo kaligrafuj z dużym rozmysłem – mam tylko jeden warunek dla użytkowniczki tego planera – BĄDŹ DLA SIEBIE DOBRA.

 

Cechy planera na 2020 rok:

– zapisany jest w pliku pdf i gotowy do druku w formacie A4 (nie będzie też problemu z A5)

– zawiera kalendarz na 2020 rok – jedna kartka to jeden miesiąc w układzie pionowym

– karty do planowania tygodnia oraz dnia są bez dat – drukujesz i zapisujesz tyle, ile potrzebujesz

– w karcie planu dnia jest miejsce na jeden (tak – jeden!) priorytet, kilka dodatkowych zadań do wykonania, harmonogram godzinowy na zadania, które muszą nastąpić o ściśle określonej porze, miejsce do zaplanowania czegoś tylko dla siebie, kilka linijek na zapisanie dobrej myśli (np. cytatu, pomysłu, podsumowania dnia), przestrzeń do zaplanowania posiłków i zanotowania niezbędnych zakupów

– dodatkowe karty to: dwie okładki do wyboru, cele na cały rok 2020, lista do zapisywania przeczytanych książek oraz kartka do monitorowania nawyków (w rubryce u góry wpisujesz na przykład powtarzanie słówek z hiszpańskiego i codzienny spacer, a w wierszach na każdy dzień miesiąca oznaczasz kolorem czy znaczkiem, kiedy dany cel zrealizowałaś – po użytkowaniu tej karty przez cały poprzedni rok muszę przyznać, że to faktycznie bardzo motywujące i sprzyja pracy nad sobą – spróbuj!)

– umożliwia pełną dowolność użytkowania – można wpinać kartki do segregatora, przygotować sobie cały spięty brulion (np. zbindować go w punkcie ksero), wykorzystywać zgodnie z aktualną potrzebą tylko pojedyncze kartki lub rozdzielić materiały i na przykład kartkę z kalendarzem zawiesić na tablicy nad biurkiem a plan dnia mieć przy sobie

kalendarz 2020 do druku

darmowy kalendarz 2020

nawyki do druku

planner dzienny do druku

 

 

Tu możesz zapisać się do newslettera i pobrać planer na 2020 rok

Plik przeznaczony jest do użytku osobistego, a jeśli zechcesz się nim z kimś podzielić – zrób to poprzez podanie linku do tej strony, a nie poprzez zamieszczanie gdziekolwiek pliku

Będzie super, jeśli dasz mi znać, że korzystasz z tego planera. Wpiszę sobie wtedy do własnego, by przygotować kolejną edycję w przyszłym roku :)

 

JUŻ JEST – PLANER NA ROK 2021

 

planer dzienny do pobrania

kalendarz 2021 miętahabit tracker do druku

 

Planer do druku na rok 2021 obejrzysz w sklepie i możesz dzięki automatycznej płatności (16zł !) mieć go już za chwilę u siebie.