Zapisane cele i plany materializują się i urzeczywistniają w przyspieszonymi tempie. Zaobserwowałaś już kiedyś takie zjawisko w swoim życiu? Jeśli tak, na pewno wiesz, że pisać warto – jeśli nie, warto spróbować.

Darmowy planer do pobrania

Planer, który możesz pobrać bezpłatnie poniżej zawiera 16 stron z różnymi rubryczkami i tabelami, które usprawnią notowanie najważniejszych rzeczy. Dzięki temu, że nie został on przygotowany w oparciu o daty konkretnego roku jest zupełnie uniwersalny – możesz zacząć w dowolnym momencie, korzystać z niego nawet przez wiele lat (ja przyzwyczajam się do danego systemu notowania i nie lubię zmieniać go co roku), wydrukować tylko te strony, których naprawdę potrzebujesz i powielać je w nieskończoność.

W tym bezpłatnym planerze do druku znajdziesz strony do planowania roku, tygodnia, dnia. Zanotujesz proces pracy nad nawykami lub jakieś swoje obserwacje, będziesz monitorować swój sen lub np. zapisywać inspiracje czy przeczytane pozycje. Są też kartki do luźnych notatek i schemat kalendarza, który wypełnisz na dowolne daty i w dowolny sposób.

kalendarz 2022 plik

 

 

Wsparcie w realizacji celów

Daj znać w komentarzu lub mailu jak poszło Ci realizowanie planów przy udziale tego kalendarza. Jeśli uznasz, że zmiany, których potrzebujesz wymagają szerszego wsparcia i poukładania całego procesu na głębszym poziomie – zapraszam do współpracy na konsultacjach indywidualnych.

Powodzenia!

Kliknij i pobierz planer do druku