ORGANIZACJA PRACY – bezpłatny kurs

Krótkie, dynamiczne, treściwe wideo plus dodatkowe materiały podzielone na 4 części. Najważniejsze tipy z obszaru organizacji sprzyjającej sensownej, produktywnej pracy. Brzmi dobrze? Klikaj i od razu wdrażaj zdobyte informacje – kurs o organizacji pracy.

STWÓRZ SOBIE ZAWÓD – 100 inspiracji (ENG)

Może próbowałaś już różnych zawodowych ścieżek i projektów i nic z tego, czego miałaś okazję doświadczyć nie okazało się TYM. Budowanie marki osobistej może być bardzo pomocne w zarządzaniu swoją karierą. Klucz w tym, żeby zanim zacznie się budowę wiedzieć, co chciałoby się wybudować. Polecam Ci zajrzeć do tej listy 100 zawodów przyszłości – wydaje mi się, że może być ciekawą inspiracją uruchamiającą kreatywność w myśleniu o swoich zawodowych możliwościach.

Czego szukamy, czego potrzebujemy – TRENDY od Pinterest

Uwielbiam coroczne zestawienia haseł, które odzwierciedlają rosnące zainteresowanie użytkowników Pinteresta – tu je znajdziesz: trendy 2023. Fajnie jest spojrzeć na taki atrakcyjnie podany obraz tego, co ludziom się podoba, czego potrzebują, jak chcą kreować swoją najbliższą przyszłość. I tak chcemy na przykład: inspirowanych grzybami dekoracji, krótkich paznokci i grzywek, terapii sztuką, pisaniem czy muzyką, wyzwań skłaniających do oszczędności, analogowych hobby – np. origami, ślubów w odcieniach pomarańczu… Co jeszcze? Zobacz sama i poszukaj podpowiedzi – po prostu dla siebie albo strategicznie – dla rozwoju w swojej firmie lub pracy.

Książka – może mindfulness?

książka o uważności

Próbowałam medytować wieeele razy. Sporo o tym czytałam – zwłaszcza doniesienia z badań, które ukazują niezwykłą wartość, moc i pozytywny wpływ medytacji. Wiele razy włączałam sobie nagrania dla początkujących prowadzące przez ten proces. I zwykle kończyło się to frustracją wynikającą z tego, że ja NIE POTRAFIĘ PRZESTAĆ MYŚLEĆ! Z tej książki dowiedziałam się, że wcale nie trzeba dążyć w medytacji do zatrzymania tego myślenia, odkryłam kilka innych błędnych przekonań, które mnie blokowały i umocniona doświadczeniem wieloletnich praktyczek medytacji uważności czuję się przygotowana, by spróbować jeszcze raz. Teraz może się udać! Polecam Ci tę książkę jeśli chcesz wiedzieć więcej i zaczerpnąć z doświadczeń osób, które opowiedzą Ci o uważności bez różowych okularów.

Książkę Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji uważności napisały Katarzyna Kędzierska i Małgorzata Jakubczak.

Kompendium HR 2022 – pobierz na maila

Na rozmowie kwalifikacyjnej

DŹWIĘKI NASTRAJAJĄCE – do pracy?

Pod tym adresem znajdziesz dźwięki natury pochodzące z różnych zakątków świata. Ptaszki, żaby, szum wiatru, burza czy morze? Możesz też posłużyć się lokalizacją geograficzną. Na pewno znajdziesz coś miłego dla ucha. Dla mnie idealna opcja na czas pracy, gdy muzyka to zbyt dużo, a cisza zbyt mało.

Coś ze sklepu?