Rodzicielstwo powinno objawiać się znakiem zapytania migającym na czole. Kropka od niego idealnie wieńczyłaby czubek nosa.

Pytania mnożą się z minuty na minutę. Wołamy w myślach retoryczne: „jakim, kurde, cudem?”, dziwimy się po raz setny zwykłym: „znowu?” lub „kiedy wreszcie?”, drżymy: „czy tak dobrze, czy można lepiej?”, „czy to normalne?”. Pytania kotłują się jak dzikie, a w odpowiedzi dostajemy przeterminowane mądrości poprzednich pokoleń, które tyle dzieci jakoś wychowały (ze szczególnym naciskiem na „jakoś”), jedynie słuszne poglądy internetowych fanatyczek i końską dawkę rzetelnych informacji, z których najłatwiej wyłuskać kolejne pytania i niewiadome. To już lepiej samemu sobie odpowiedzi wykoncypować i tego się trzymać. Trzymać się w swojej zdystansowanej postawie i dobrym humorze.

Zaskakująco szybko to Twoje dziecko będzie miało odpowiedź na wszystko.

karmienie piersią well-well.pl

mdłości well-well.pl

meble do dziecięcego pokoju

nauka chodzenia well-well.pl

pierwsze słowo well-well.pl

przedszkole well-well.pl

przekłuwanie uszu

sen i dziecko well-well.pl

szczepionki well-well.pl

Tutaj znajdziesz poprzednią porcję pytań i odpowiedzi. A może coś szczególnie nurtuje Cię w dziedzinie rodzicielstwa? Pytaj w komentarzach – nasz jednoosobowy zespół pseudoekspertów od wszystkiego wraz z nielicznym gronem sympatyków na pewno pomoże.