Ale ja Wam naprawdę dobrze życzę + plakaty wielkanocne do druku

Category: Od rzeczy

Oto ona, już za drzwiami – Wielkanoc. Mam dla Ciebie garść dobrych życzeń. Mam też w drobnym prezencie kilka wielkanocnych plakatów do druku – niech ozdobią świąteczne zdjęcie, dziecięcy pokój, albo przykryją plamę na ścianie (mój patent).

 

Wielkanoc…

Jeśli wierzycie w to, co jej sensem – życzę spokoju, skupienia, natchnienia dobrem, wartościowych refleksji, a zaraz później wielkiej radości. Radości bezkresnej z Alleluja w sercu, choćby pomimo własnych smutków i kłopotów – niech wspiera ta myśl, że przecież na końcu zawsze jest dobrze. Zawsze!

Jeśli nie – życzę Wam odpoczynku, bliskości bliskich i przyjemności z kultywowania Waszych tradycji. I koniecznie prawdziwie wielkiej nocy – czymkolwiek ona jest w Waszym prywatnym systemie wartości. Dla matki to chyba byłaby noc przespana 🙂

Jeśli umyłyście okna – bądźcie z siebie dumne.

Jeśli nie umyłyście okien – bądźcie z siebie dumne. Bo okna, dopóki nie stanowią granicy horyzontu, powinny mieć zerowy wpływ na poczucie własnej wartości.

Niech Wam majonez nie spadnie na sukienkę, niech dzieci nie zjedzą wszystkich czekoladowych jajek naraz, niech będzie pogodnie nawet bez słońca, niech jedynym przymusem będzie konieczność sięgnięcia po dokładkę serniczka.

Niech będzie z jajem. Z jajem, czyli z humorem. Z jajami, czyli z odwagą. Z tradycją, obfitością, życiem.

Wesołych Świąt!

 

Wielkanocne plakaty do druku (żeby pobrać – klikaj w podpis pod grafiką). Jeśli skorzystasz z plakatów, fajnie będzie, gdy dasz mi znać np. w komentarzu 🙂

plakaty na wielkanoc

plakat z kropkami

plakat z króliczkami

plakat z życzeniami i plakat z zajączkami

easter poster printable

plakat z trójkątami

PREVIOUS POST

Dobry poranek. Wystarczy tylko jeden dziennie.

NEXT POST

6 tytułów - marzę o tym, by je wreszcie przeczytać

Related articles