„Mam plan” edycja II czyli planer 2017 do druku

Category: Od rzeczy

Rok temu szukałam sposobu na ogarnięcie rzeczywistości z przedszkolakiem i ciążowym brzuszkiem. Pisałam (serio? ona teraz zacytuję samą siebie?): „Zbyt gruby notes porzucę jako balast, mały kalendarzyk nie pomieści mojego rozmachu i pazerności. Planer specjalnie przez kogoś zaprojektowany nie uwzględni moich potrzeb lub da mi zbyt wiele zbędnych rubryk, których pustostan będzie mnie demotywował. Małe karteczki się zgubią, a duże Zołzizna potnie, bo ostatnio lubi ‚ponożyczkować’. Musiałam mieć coś krojonego na miarę. I mam, bo swoje linijki i rubryczki zaprojektowałam sama”. Pierwszy model całkiem dobrze się sprawdził. Kartki z kalendarza zapełnialiśmy najważniejszymi, terminowymi zobowiązaniami i wieszaliśmy na tablicy w kuchni. Planer drukowałam sobie na bieżąco w zależności od potrzeb, spinałam i miałam pod ręką. Do kompletu rozbuchane zapiski lądowały w zeszycie w linie, a konkrety w aplikacji Nozbe, w której zamieszczaliśmy priorytety i zadania wspólne dla całej rodzinki, tak by wgląd do nich był możliwy z dowolnego urządzenia, w dowolnym czasie.

Jeszcze nie wiem czy moje trio planer, notes i Nozbe to układ idealny, ale jest taki well-well – po prostu wystarczająco dobry. Powstała więc edycja druga planera na rok 2017. A Ty jak gromadzisz zapiski, czego używasz?

planer-2017-pdf

Jeśli tym, czego szukasz jest już gotowy, darmowy planer do druku, wędruj do linku na końcu postu jest tam notes z kalendarzem na 2017 rok w pdf. Zawiera okładkę, miejsce na określenie najważniejszych rocznych priorytetów i marzeń, kartki do planowania miesięcy, tygodni i dni, których możesz sobie wydrukować tyle, ile potrzebujesz. Strony są w rozmiarze A4, ale równie dobrze kalendarz sprawdzi się przy wydruku w formacie B5.

darmowy kalendarz 2017

planner-2017-do-wydrukowania

kalendarz-styczen-2017-do-druku

Tu pobierzesz planer 2017 do druku

Daj znać, jeśli skorzystasz z tych materiałów. Będę mogła na odległość kibicować realizacji Twoich planów i wpisać w swój planer postanowienie, że powstanie i trzecia edycja kalendarza 🙂

PREVIOUS POST

Prezent dla dziecka - ważne i jaki, i skąd

NEXT POST

O matko! - czyli kilka kwestii dotyczących niemowlęcia, którymi fundujemy sobie siwe pasemka

Related articles

ulubieńcy sierpnia 2017

A to dobre #1

Drewniane tabliczki do nauki liter

 • karciara

  Ddziękuję ci dziś sobie wydrukuję.

 • o chlopcu I

  Ok, dochodzę do wniosku, ze jestem mega niezorganizowana …;( nie mam planera i nie wiem co to Nozbe … ale zainspirowałas mnie 🙂 sprawdzę !

 • Super dzieciaczki

  Chciałabym być taka uporządkowana 🙂

 • Ja ciągle nie wierzę, że zmobilizuję się na tyle, żeby wszystko zapisywać w tych wszystkich pięknych planerach. Może w końcu mi się uda 🙂

 • Marta Gie

  Mam planer którego używam do bloga w codziennym życiu licze na pamięć i robie notatki na czym popadnie, np. teraz wiedząc że przede mną 4 dni chorobowego kreślę sobie zadania które moge wykonac w domu a zwykle nie mam na nie czasu. I tak realizuję , skreślam , wyrzucam…choć czasem też wyrzucam zanim skreślę:P A plannery do bloga znalazłam w sieci. są cudowne!

  • A ja właśnie takiego do bloga nie mam – i proszę – są efekty, czyli brak efektów na blogu 🙂
   Muszę pomyśleć o dodaniu czegoś takiego do swoich rubryczek, dzięki za inspirację.

 • pobralam i bardzo mi się podoba!

 • Planer w bardzo czytelnej i przystępnej formie!

 • Korzystam z Nozbe. Planner będzie świetnym uzupełnieniem. Wydrukuję sobie jak tylko wyjdzie coś z moich planów i wybiorę się po papier do drukarki 🙂 Pozdrówka!