Prezent na Dzień Babci i Dziadka – kalendarz do druku

Category: Od rzeczy

Naszą coroczną tradycją jest wręczanie w prezencie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka kalendarza ze zdjęciami wnucząt. Zaczęło się od najstarszej Zuzu i co jakiś czas panna zwalnia kilka kart kolejnym dziewczynom (bo u nas same babeczki). Prezent z tej okazji chyba musi być trochę ckliwy, trochę kiczowaty, trochę dziecinny. To nie czas na cenną porcelanę, gustowną biżuterię czy książki.

Udostępniam Wam nasz tegoroczny szablon kalendarza. Możecie go wydrukować w formacie A4 lub A3, spiąć spiralką w drukarni i ozdobić wedle uznania. Zostawiłam wolne przestrzenie – świetne miejsce na zdjęcia lub rysunki. Można malować od razu po kalendarzu, wkleić jakieś wcześniejsze prace dziecka albo odcisnąć kleksy pomalowanych farbami stopek i rączek maluchów. Może dobrym pomysłem będzie spisanie wymyślonych przez dzieci życzeń lub liścików na każdy miesiąc albo pomysłów- zaproszeń na wspólne spędzanie czasu?

Dajcie znać, jeśli wykorzystacie kalendarz (może znajdziecie czas, żeby przesłać fotkę finalnego efektu na maila?) lub napiszcie jakie prezenty dla Babci i Dziadka sprawdzają się u Was. Jestem ciekawa.

kalendarz dla babci i dziadka

kalendarz ze zdjęciami

 

Tu pobierzesz kalendarz dla babci i dziadka w wersji do druku

PREVIOUS POST

O matko! - czyli kilka kwestii dotyczących niemowlęcia, którymi fundujemy sobie siwe pasemka

NEXT POST

Jak zacząć pracę opiekując się dzieckiem w domu?

Related articles