Mam plan + darmowy planer do druku

Category: Biznes i rozwój

Zapisane cele i plany materializują się i urzeczywistniają w przyspieszonymi tempie.

Nie wiem jak to wyjaśnić, ale testuję taktykę od stycznia i działa. Przy Zołzinie, która chadza do przedszkola 2 lub 3 dni w miesiącu (dosłownie dwa lub trzy), przy ciąży, która tym razem do łaskawych nie należy i furze spraw, które mają priorytet, wydawałoby się, że już nic więcej się nie uda ogarnąć. A udaje się! Książki, które zawisły na liście do przeczytania – przeczytane, przepisy przyporządkowane do dnia – wykonane i skonsumowane na zdrowie, aktywności i plany podzielone na miesiące, dni tygodnia i godziny – czasem z opóźnieniem, ale urzeczywistnione. Nic nie umyka, o niczym się nie zapomina, a zapisane trudniej zignorować niż odpuścić jedynie pomyślanemu.

Czy ma znaczenie, gdzie się pisze (czy może jedynie co)

Dla mnie ma. Zbyt gruby notes porzucę jako balast, mały kalendarzyk nie pomieści mojego rozmachu i pazerności. Planer specjalnie przez kogoś zaprojektowany nie uwzględni moich potrzeb lub da mi zbyt wiele zbędnych rubryk, których pustostan będzie mnie demotywował. Małe karteczki się zgubią, a duże Zołzizna potnie, bo ostatnio lubi „ponożyczkować”. Musiałam mieć coś krojonego na miarę. I mam, bo swoje linijki i rubryczki zaprojektowałam sama.

Wciąż coś zmieniam, dodaję lub wyrzucam, ale kilka stron działa bosko. Same spełniają moje mrzonki i marzenia zamieniają w cele. Właśnie tym sprawdzonymi układami postanowiłam się podzielić. Może podpasują i Tobie. Jeśli tak – częstuj się śmiało z linku zamieszczonego na końcu postu. Jest tam gotowy do druku planer w pdf. Zawiera okładkę, miejsce na określenie najważniejszych rocznych priorytetów i marzeń, kartki do planowania miesięcy, tygodni i dni, których możesz sobie wydrukować tyle, ile potrzebujesz. Strony są w rozmiarze A4, ale ja mój planer wydrukowałam w wymiarze B5 i akurat dla mnie tak jest optymalnie. Jeśli masz jakieś rady z dziedziny planowania, to pisz śmiało w mailu lub komentarzu. Jestem głodna dobrych patentów i nowych kartek w planerze.

darmowy planer

planer do ściągnięcia

planer do druku

Kliknij i pobierz planer

 

PREVIOUS POST

Między niepogodzeniem a akceptacją

NEXT POST

8 przyjemności na 8 marca

Related articles

 • Iwka

  Kalendarz co prawda mam, ale jak sama stwierdzilaś, ciężko znaleźć taki, który zaspokoi potrzeby w 100%. Bardzo podoba mi się Twój planer 🙂 poszczególne sekcje, kolejność i kolor – super! Fajny pomysł z ‚dobrą myślą’, tych zasłyszanych przemyka sporo, a jednak umykają jak się nie zapisze.

  • W dobrych myślach zapisuję też własne. Wdzięczności, luźne pomysły i inne olśnienia. Czasem wracam do nich i zawsze coś tam sobie odgrzebuję pozytywnego.

 • A wiesz że ja mam duży problem w zapełnianiu mojego plannera? Kartki puste, a głowa pełna, nigdy już chyba nie naucze się odpowiednio planować.

  • Też tak myślałam, ale najpierw wzięłam się przymusem i mnie wciągnęło.

 • milka

  Ściągnęłam dziękuję.

 • ostatnio mialam od blogerki designyourlife. dzis wyprobuje twoj. zaintrygowal mnie 🙂

 • Pingback: 8 przyjemności na 8 marca - well-well.pl()