O mnie

WELL-WELL – sztuka przetrwania matki w domu, w biznesie i społeczeństwie.

Rodzicielstwo sprawia, że „dobrze” jest planem minimum, a „wystarczająco dobrze” jest już stanem optymalnym. Uczy, że dystans i humor mogą nas uratować, patent i inspiracja podnieść z podłogi, a nowa energia zaprowadzić tam, gdzie nigdy byśmy nie doszli.

Blog WELL-WELL powstał z myślą o kobietach, które szukają tego co najlepsze dla siebie i dla bliskich. Znajdziesz tu felietony, rekomendacje i porady. Jeśli jesteś zaangażowana w budowanie wartościowych relacji z dzieckiem, nie chcesz rezygnować z siebie podczas szukania sposobu na pogodzenie trzystu okołomacierzyńskich etatów ze zdrowym, wartościowym i pełnym życiem, a może startujesz z własnym biznesem – na pewno się dogadamy i wymienimy wieloma patentami.

Tematy dzielą się na kategorie:

-WELL-BEING – relacje; wychowanie; zdrowie

-WELL-MADE – od rzeczy; wystrój; do pobrania

-WELL-DONE – biznes i rozwój; organizacja

 

Lucy eS – w bardzo wąskich kręgach znana jako Lucyna Sielicka

blog rodzicielski gdańskZ urodzenia prowincjuszka z nadgranicznej Warmii, z zamieszkania wielkomieszczanka małego metrażu, socjolożka i prawniczka, empatyczna introwertyczka z perspektywą zdominowaną przez rolę matki. Lubię drewno, papier i dzieci.

moje miejsce – Gdańsk
moje córki – pięcioletnia Zuzanna, w internetach funkcjonująca pod pieszczotliwym pseudonimem Zołzina i zupełna Nowość roku 2016 – Michalina
mój mąż – jest, i do tego najlepszy w związku z czym ujawnienie innych informacji byłoby nieroztropne z mojej strony
mój wiek – 33 lata i co nastrajające optymizmem – nigdy nie było lepiej

 

Będzie mi miło, jeśli zechcesz do mnie napisać: kontakt@well-well.pl

Znajdziesz mnie też na facebooku i instagramie.